Статистика

Форма входа

Главная » Статьи » Мои статьи

ВЕТЕРАНИ НЕ ПАСУТЬ ЗАДНІХ І В ШВИДКІЙ ГРІ

Чемпіонат Ужгорода зі швидких шахів, який за ініціативи міської федерації відбувся минулої неділі у Студентському центрі  «Ювентус», вже за традицією зібрав сильний склад. За перемогу боролися один міжнародний майстер, один майстер ФІДЕ, 8 кмс та 10 першорозрядників. Чудово виступили в турнірі ветерани, яким вдалося посунути з п’єдестала таких сильних бійців, як міжнародний майстер Віктор Бунда, кмс Юрій Ісак та Олександр Подгорнов. Потужно провели дистанцію в сім турів «швейцарки» екс-чемпіони області Володимир Рижонков та Степан Стерчо, які, набравши по п’ять очок із семи можливих посіли відповідно друге та третє місця. Єдиний, хто зміг підтвердити реноме молодих фаворитів, -- це майстер ФІДЕ, 13-разова чемпіонка Закарпаття Ольга Юшко. Впевнено подолавши складну турнірну дистанцію та перемігши практично усіх головних конкурентів, Ольга після потужного старту – п’ять очок з п’яти можливих – два останні поєдинки зіграла унічию і стала чемпіонкою міста зі швидких шахів.  Заслужений успіх молодої спортсменки! Аналізуючи гру Ольги в останніх турнірах, напрошується питання: а чи не час самій спортсменці, керівникам федерації та обласного спортивного відомства подумати про виконання талановитою шахісткою норми міжнародного майстра та посприяти їй у цьому?

Боролися за призи і ветерани, старші за 60 років. Тут до трійки найкращих увійшли нев’янучий 79-річний ветеран Анатолій Прокопчук, Василь Ганзе та Олександр Штець.

Категория: Мои статьи | Добавил: StefanBu (08.10.2014)
Просмотров: 342 | Рейтинг: 0.0/0