Форма входа

Главная » Статьи » Мои статьи

Чемпіонат Закарпаття зі швидких шахів
МАЙСТЕРНІСТЬ, ПОЄДНАНА ЗІ СПРИТНІСТЮ

В неділю провідні шахісти краю зібралися в шаховому клубі "Ужгородський”, щоб поборотися за почесний титул чемпіона області зі швидких шахів. 32 учасники, з них 17 кандидатів у майстри, змагалися у сім турів "швейцарки” з регламентом 15 хвилин.
  Вже зі старту лідерство захопив ужгородський кмс Аркадій Ворович. Діючий чемпіон області з класичних шахів впевнено пройшов усю турнірну дистанцію, здобув 6 перемог при одній нічиїй і виборов ще один титул чемпіона краю, цього разу зі швидкої гри. На одне очко відстали від переможця ужгородці Михайло Балога та Володимир Рижонков, які посіли друге та третє місця. У вересні ц.р. провідні шахісти області знову зберуться, цього разу вже в Мукачеві, де боротимуться за звання чемпіона області з блискавичної гри.