Статистика

Форма входа

Главная » Статьи » Мои статьи

Михайло Рішко – чемпіон області
Цікавим і захоплюючим виявився особистий чемпіонат області зі швидких та блискавичних шашок, який проходив у м.Ужгород.
Цьогорічний, що завершився 14 липня, на відміну від попередніх відзначався особливою гостротою та непередбачуваністю ігрового сюжету.
У змаганнях взяло участь 18 спортсменів, які захищали спортивну честь Мукачівського, Виноградівського, Ужгородського, Перечинського районів та міст Ужгорода, Виноградова, Сваляви. Серед них – 12 провідних кмс Закарпаття, решта – першорозрядники.
Спочатку суперники грали між собою за програмою «блискавичних» шашок – по 3 хвилини на партію кожному учаснику. Тут фаворити задали тон і з першого туру повели рішучу боротьбу за лідерство. Найбільш вдало на завершальному етапі зіграв кмс Михайло Рішко (м.Ужгород), який фінішував із переможним результатом – 31 очко з 34 можливих і здобув чемпіонське звання третій рік підряд. Гідну конкуренцію переможцю склав кмс Володимир Шопа (с.Лавки, Мукачівський р-н), – 30 очок – срібний призер чемпіонату. Третє місце зайняв кмс Віктор Повх (м.Ужгород) – 29 очок.
Після короткої перерви суперники повели боротьбу в головному турнірі – швидкі шашки; система проведення – змішана, контроль часу – 20 хвилин на партію.
Ось тут ми і побачили, «хто є хто». Блискучу й результативну гру продемонстрував кмс В.Шопа, який з легкістю здолав опір своїх конкурентів, набрав у групі 10 очок із 10 можливих і першим потрапив до фінальної четвірки. До нього приєднались кмс Ярослав Лесишин (м.Виноградів), кмс Михайло Рішко та кмс Віктор Повх (обидва з Ужгорода). Ця четвірка й розіграла комплект нагород. Вирішальним став поєдинок Шопа – Рішко, в якому ужгородець зумів переграти свого опонента. Третє почесне здобув кмс Віктор Повх, який показав змістовну, результативну гру. Замкнув четвірку фіналістів кмс Ярослав Лесишин (м.Виноградів).
Переможці були нагороджені грамотами, медалями, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації (начальник В.Ерфан) та управління фізичного виховання та спорту МОНУ (начальник І.Риляк).
Федерація висловлює подяку С.Негеру, спеціалісту М. Мучичці за сприяння і допомогу в проведенні обласного турніру.
Категория: Мои статьи | Добавил: StefanBu (26.07.2012)
Просмотров: 465 | Рейтинг: 0.0/0