Всего ответов: 19

Статистика

Форма входа

Главная » Статьи » Мои статьи

22.03.2012 м Берегово. Відбірковий шаховий турнір серед школярів - " Біла тура "

На минулому тижні відбулися змагання з шахів серед загальноосвітніх шкіл Берегівщини в рамках Всеукраїнського шахового конкурсу «Біла тура». Наші змагання проходили в Берегівській ЗОШ №1 в напруженій, можна сказати навіть «запеклій» дитячій боротьбі.Всього участь прийняло вісім шкільних команд.
  В фіналі заслужено перемогла команда ЗОШ №1 в складі Іжака Андрія, Русина Максима, Соболя Кирила і Манзанич Наталки. На другому місці залишилися минулорічні чемпіони з команди ЗОШ №5 в складі Колодєєва Олександра, Ряшка Андрія, Гапака Юрія та Ісевич Олени.
  А справжнім сюрпризом став виступ юних шахістів , яким всього було по 7-8 років , з молодших класів школи №5. Вони за додатковими показниками вибороли третє місце в боротьбі з командою Берегівської гімназії. Склад команди призерів: Бабинець Арсен, Дзерин Володимир, Цімбота Владислав та Базелюк Лідія.
Всі призери були нагороджені грамотами та призами завдяки підтримці членів Берегівського осередку федерації шахів Бунія Степана та Савчура Федора.