Статистика

Форма входа

Главная » Статьи » Мои статьи

Чемпіоном Закарпаття з шашок-100 став Георгій Плавайко

Особистий чемпіонат області з шашок-100, який відбувся 4 червня, зібрав досить сильний і рівний склад гравців.
У змаганнях, які проходили у шахово-шашковому клубі м. Мукачева, взяли участь 10 спортсменів із Ужгорода, Хуста, Мукачева, Мукачівського району, переважно, – кандидати у майстри спорту та один першорозрядник. Серед тих, що змагалися, фаворитами по праву вважалися чемпіон області 2010 р. кмс Г. Плавайко, кмс В. Шопа, кмс В. Бико та ужгородець кмс Віктор Повх.
У першій ігровій програмі, "класичні шашки", яка передбачала 40 хвилин на партію, суперники повели боротьбу за коловою системою. Як і очікувалось, із старту лідерство захопили фаворити, але сказати наперед, хто з них буде сильнішим, було важко.
Заключну частину турнірної дистанції найбільш вдало провів кмс Георгій Плавайко: маючи великий ігровий досвід, він додав спортивного азарту й показав бійцівський характер в останніх турах, що й забезпечило йому загальну перемогу в цьогорічному чемпіонаті. Результат чемпіона – 17 очок із 20 можливих. Це вже восьма перемога чемпіона – цілком закономірна й заслужена, адже Георгій Плавайко, який проживає у с. Шенборн Мукачівського району, зараз є лідером та активним популяризатором шашок-100 в нашому краї. Ми вітаємо його з цією великою перемогою!
На другому місці фінішував кмс Володимир Шопа (с.Лавки, Мукачівського р-ну) – 15 очок. Третє місце посів кмс Віктор Повх (м.Ужгород) – 13 очок. Це непоганий результат для молодого ужгородського шашкіста.
У програмі "блискавичні шашки", 5 хвилин на партію, не було рівних кмс В. Повху, який виграв цей турнір і показав високий результат – 18 очок; на другому місці нині діючий чемпіон кмс Г.Плавайко – 16 очок; третю сходинку посів кмс В.Шопа – 14 очок.
Переможці були нагороджені грамотами, медалями управління у справах молоді та спорту ОДА (начальник В.Й.Ерфан).