Статистика

Форма входа

Главная » Статьи » Мои статьи

Результати турніру "25 річниці Чорнобильської трагедії"

На відкритті шахового турніра присвяченого 25 річниці Чорнобильської трагедії від імені мера м Берегово
Гайдош Іштвана були нагороджені Подякою міської ради активісти та організатори спортивного руху на Берегівщині:
Артамонов Володимир - віце президент президії Федерації шахів Закарпатської обл,
Фекете Василь - в.о. начальника відділу у справах сімї молоді та спорту Берегівської міської ради,
Сейкель Володимир - керівник шахового гуртка освітньо культурного центру національних меншин.
Берегівські школи цього року проявили певну пасивність порівняно з минулим роком не виставивши свої команди.
Честь "мундира" берегівчан представляли команди міста та району та-й ті не були повністю укомплектовані - в обох
командах були відсутні дівчата що значно погіршило шанси командної гри.
Єдиним позитивом можу відзначити виступ Іжака Андрійка, учня 4Б класу Берегівської СШ № 1 (тренер Буній Степан) що зайняв девяте місце в особистому заліку порівняно з 34-м минулого року
За ініціативою Сейкель Володимира була проведена доброчинна акція по збору коштів хворій дітині а саме 95 грн 50 коп.
- сума доброчинних внесків учасників турніру.
Хочеться ще раз висловити слова вдячності всім участникам та організаторам турніру Памяті Чорнобильської трагедії .

Степан Буній.

Традиційний дитячий шаховий турнір, присв’ячений пам’яті Чорнобильської трагедії, відбувся у м.Берегово. Сімдесят юних шахістів віком до 16 років виборювали звання чемпіонів області. Дев’ять турів безкомпромісної боротьби черговий раз показали, що мукачівська шахова школа по праву вважається найсильнішою в Закарпатті. У турнірі хлопчиків впевнену перемогу здобув Владислав Тіба, який нещодавно зайняв 5-е місце в Чемпіонаті України. Друге-третє місця розділили Дмитро Шевченко (ОДЮСШ Ужгород) і Андрій Вачиля (ДЮШаК Мукачево). За додатковими показниками наш вихованець трохи поступився і отримав бронзову медаль. Хорошу гру продемонстрували також учні ДЮШаК : Артур Шепа – 8 місце, Ярослав Щербак – 14 місце (а йому тільки 8 років!).

Серед дівчаток також домінували учні мукачівського ДЮШаК. Чемпіонкою стала Ірина Шуста. Друге місце у Вікторії Тритяк (Будинок школяра), а бронза у нашої Наталії Федаки. Виступ інших наших дівчат також можна вважати дуже вдалим : Леся Волкова на четвертому місці, а Каріна Лакатош – на сьомому.

У командному заліку впевнено перемогли також вихованці ДЮШаК. Їм вручено почесний кубок і грамоти за загальнокомандну перемогу.